Bezittingen en vermogen

Vervangingsinvesteringen

Terug naar navigatie - Bezittingen en vermogen - Vervangingsinvesteringen

In 2027 zal een aantal bedrijfsmiddelen worden vervangen. Deze vervangingen moeten plaatsvinden om de lopende bedrijfsprocessen doorgang te laten vinden. Met de vervanging is dus alleen sprake van handhaving van bestaand beleid. Om die reden is het niet meer noodzakelijk dat de betreffende investeringen via afzonderlijke begrotingswijzigingen aan de raad worden voorgelegd. 
Derhalve is het uitgangspunt dat de raad, met het vaststellen van de Begroting 2027, tevens goedkeuring verleent aan de jaarschijf 2027 van het "overzicht vervangingsinvesteringen". Indicatief zijn ook de voorziene vervangingsinvesteringen voor de jaren 2028 - 2030 opgenomen.

Overigens is het geen automatisme dat onmiddellijk nadat investeringen afgeschreven zijn, vervanging plaatsvindt. Niet altijd is dit nodig. Er worden afwegingen gemaakt over nut en noodzaak, waarbij de te verwachten hogere onderhoudskosten bij het langer in bedrijf houden van bedrijfsmiddelen worden afgezet tegen de kapitaallasten van nieuwe aanschaffingen. Indien het niet noodzakelijk is om tot vervanging over te gaan, kunnen de vrijvallende kapitaallasten worden ingezet ter dekking van hogere onderhoudskosten of vrijvallen ten gunste van het rekeningresultaat.

Niet altijd is het mogelijk om te vervangen tegen oorspronkelijke aanschafwaarde. Ook komt het voor dat de kosten van vervanging gedekt kunnen worden uit het vrijvallend oorspronkelijk krediet + restwaarde van het te vervangen bedrijfsmiddel, maar de restwaarde niet als dekkingsmiddel kan worden ingezet omdat verkoopopbrengsten uit bedrijfsmiddelen volgens de voorschriften als incidentele baat in de exploitatie moeten worden verantwoord. Indien vervanging niet binnen de vrijvallende investeringsmiddelen en/of kapitaallasten heeft kunnen plaatsvinden, maakt het college daarvan bij het Voorjaars- dan wel Najaarsbericht in de afwijkingenrapportage melding.

Omschrijving bedrag x €1,00 Jaar Afschrijvings- termijn Investering (exclusief BTW) SPUK bijdrage Kapitaal-lasten
Renovatie grassportveld WSC veld 5* 2027 20 45.846 -7.957 2.368
Sportparken VI 2027* 2027 30 126.792 -22.005 5.065
VI Maaimachine John Deere MO 2 2027 11 125.000 12.926
Nieuwe centrummachine Hako afwijk 2027 9 101.229 15.980
Zoutstrooier 1 2027 11 45.510 4.706
Zoutstrooier 2 2027 11 50.945 5.268
Zoutstrooier 3 2027 11 50.945 5.268
Zoutstrooier 4 2027 11 50.945 5.268
Zoutstrooier 5 2027 11 58.995 6.101
Perscontainer Milieustraat 2017/103 PC4 2027 11 37.604 3.983
Vervangings invest. minicontainers 2027 10 45.234 4.840
VI inventaris Bibliotheek 2027 10 26.753 3.010
VI inrichting de Leest 2027 10 81.708 9.192
VI I&A hardware 2027 3 315.724 109.188
VI I&A software 2027 5 67.410 14.325
KV2025/NV3.05 meubilair wachtruimte stadhuis 2027 10 60.000 6.750
Inrichting gemeente locaties 2027 10 250.000 28.000
Inrichting gemeente locaties 2027 7 20.000 3.000
Omschrijving bedrag x €1,00 Jaar Afschrijvings- termijn Investering (exclusief BTW) SPUK bijdrage Kapitaal-lasten
Kunstgrasveld hockey veld 2 (zandveld) 2028 10 589.702 102.268 66.341
VI Kunstgrasveld WSC toplaag 2028 10 341.365 59.245 32.479
Sportparken VI 2028* 2028 30 129.581
Hoogwerker W47 Hybrid AWD 2028 11 105.994 9.058
Dieplader voor hoogwerker VI A77 2028 11 25.549 2.642
VI huisvuilwagen V88 2028 11 313.577 32.427
Veiligheidshekwerk Milieustraat 2028 11 72.998 7.549
Minos MiniTrac 2028 11 49.055 5.073
VI inventaris Bibliotheek 2028 10 27.342 3.032
VI inrichting de Leest 2028 10 84.568 9.449
VI minicontainers 2028 10 46.229 4.929
VI I&A hardware 2028 3 326.774 110.597
VI I&A software 2028 5 69.770 15.001
KV2025/NV3.05 meubilair wachtruimte stadhuis 2028 10 60.000 6.750
Inrichting gemeente locaties 2028 10 250.000 28.000
Inrichting gemeente locaties 2028 7 20.000 3.000
Omschrijving bedrag x €1,00 Jaar Afschrijvings- termijn Investering (exclusief BTW) SPUK bijdrage Kapitaal-lasten
VI Sportparken beregening SSC* 2029 15 64.735 4.235
VI Sportparken toplaag Baseballveld* 2029 8 30.962 -5.374 3.518
VI infill guard WSC* 2029 10 31.699 -5.529 2.944
Sportparken VI 2029* 2029 30 132.432 -22.984 5.016
VI maailaadcombinatie 2029 11 52.194 5.397
VI Veegwagen de vervanging van A31 2029 11 35.446 3.665
VI stobbefrees W33 Ufkus Green 2029 11 21.932 2.268
VI maaimachine McConnel vervanging M99 2029 11 25.206 2.607
Vervanging van electrische borstelmachine 2029 7 186.804 29.021
Vervanging van V94 veegewagen Ravo 2029 7 280.655 43.602
Vervanging van V93 veegewagen Ravo 2029 7 280.655 43.602
Pin terminals parkeren 2029 10 58.426 6.573
Vervangings invest. minicontainers 2029 10 47.246 5.056
VI inventaris Bibliotheek 2029 10 27.943 3.144
VI inrichting de Leest 2029 10 87.528 9.847
VI I&A hardware 2029 3 333.963 115.496
VI I&A software 2029 5 71.305 15.152
Inrichting gemeente locaties 2029 10 250.000 28.000
Inrichting gemeente locaties 2029 7 20.000 3.000
Omschrijving bedrag x €1,00 Jaar Afschrijvings- termijn Investering (exclusief BTW) SPUK bijdrage Kapitaal-lasten
Beregening SV Capelle 2030 63.271 -10.981 4.140
Beregening v.v. Waspik 2030 51.282 -8.900 3.355
Sportparken VI 2030 2030 135.345 -23.490 5.127
VI Sensoren en pompen drainage De Gaard 2030 67.454 -23.414 8.515
VI aanpass.zoutstooier ZS29 2030 29.952 3.097
Perscontainer plastic inzamel vervanging van PC1 2030 21.379 2.211
Perscontainer plastic inzamel vervanging van PC2 2030 37.634 3.892
Storingsdienstbus vervanging van V90 2030 35.573 3.679
Vervangings invest. minicontainers 2030 48.286 5.167
VI inventaris Bibliotheek 2030 28.558 3.213
VI inrichting de Leest 2030 90.591 10.192
VI I&A hardware 2030 341.310 118.036
VI I&A software 2030 72.873 15.486
Warmte-/koudeopslag stadhuis 2030 553.224 34.576
Inrichting gemeente locaties 2030 10 250.000 28.000
Inrichting gemeente locaties 2030 7 20.000 3.000
* De investeringen met betrekking tot sport zijn inclusief BTW in dit overzicht opgenomen, omdat met ingang van 1 januari 2019 sport vrijgesteld is van BTW. Hiertegenover staat een te verwachten inkomst van de SPUK-regeling (Specifieke Uitkering Sport), zijnde 17,5% van het bedrag incl. BTW. De kapitaallast is berekend over het netto-investeringsbedrag. Hier is echter wel sprake van enig risico, omdat het Rijk een budget beschikbaar heeft gesteld voor de SPUK, en dat bij overvraging van het budget  het percentage naar beneden zal worden bijgesteld.

Nieuwe investeringen

Terug naar navigatie - Bezittingen en vermogen - Nieuwe investeringen

Ook de lasten verband houdend met nieuwe investeringen zijn in de (meerjaren)begroting verwerkt. Door vaststelling van de begroting geeft u de intentie aan deze investeringen te gaan uitvoeren. De definitieve besluitvorming door de raad over investeringen zal eerst plaatsvinden op basis van voorstellen die het college in de loop van het begrotingsjaar zal voorleggen.

Het overzicht van nieuwe investeringen:

Omschrijving   (bedragen * € 1 ) Investering Planning*
Kadernota 2025
KN2025 NV1.30 Houtwal A59 investering 500.000 2027
Coalitie akkoord 2026-2030
Mobiliteit en bereikbaarheid (BRT) verkeerslichten en haltes 800.000 2027 / 2028
Heidagen september 2025
Noord Zuid fietsroute 2.500.000 2027
Onderhouden vaarwegen: vervangen loswal Scharloo 500.000 2026
Panden Baanbrekers Geen investeringsvolume aan gekoppeld 2027
Bouw sporthal Waspik Geen investeringsvolume aan gekoppeld 2028
Onontkoombaarheden 2027
1. Kindcentrum Landgoed Driessen 17.595.300 2028
2. CBS De Brug 943.500 2026
3. OBS De Hoef 8.574.600 2029
4. RKBS De Veste 10.036.200 2029
Maaier (O.1) 41.035 2027
IUP (O.5) Diverse investeringen 2028
Heidag september 2026
Mobiliteitshub Noorder Alee 3.642.839 2029
Overige nieuwe investeringen
Renovatie grassportvelden 500.000 2027
Renovatie Sporthallen (sportcentrum Waspik, Coalitieprogramma 2018-2022) *Op 17 december 2020 is voorbereidingskrediet van € 600.000 gevoteerd (begrotingswijziging 2020/028) 3.000.000 2028
Hogere investering sporthal Waspik (Coalitieprogramma 2022-2026) 1.325.000 2028
Beachsportfaciliteiten in Waspik (Coalitieprogramma 2022-2026) 250.000 2028
Verduurzaming Vastgoed per jaar 300.000 2027
Insteekhaven 14.800.000 2029

Belangrijkste reserves en voorzieningen

Terug naar navigatie - Bezittingen en vermogen - Belangrijkste reserves en voorzieningen

In de berekening is rekening gehouden met in de begroting voorgenomen onttrekkingen en toevoegingen. 
Onderstaand overzicht verstrekt vanuit de Jaarstukken 2025 (met gegeven per 1-1-2026) en kijkt 2 jaar vooruit.
In werkelijkheid kunnen bedragen afwijken. Zo kan bijvoorbeeld niet geanticipeerd worden op jaarrekeningresultaten en resultaten (winstnemingen) uit de exploitatie van gronden. De verwachting is gerechtvaardigd dat de feitelijke standen in positieve zin zullen afwijken. 

De belangrijkste reserves (met een waarde > € 500.000) zullen zich naar verwachting als volgt ontwikkelen: 

Bedragen x € 1.000 01/01/2026 01/01/2027 01/01/2028
Algemene reserve 21.832 19.456 16.906
Reserve Onderwijshuisvesting 2.401 1.896 1.087
GOA:  Gem. onderwijs achterstanden beleid 715 385 385
Egalisatiereserve baggerplan 530 347 347
Reserve sociale woningbouw 257 710 575
Reserve Energiebesparende maatr.huursector 564 564 564
Risicoreserve sociaal domein 2.532 732 732
Beleidsreserve 2.079 625 544
Reserve invoering omgevingswet 546 200 200
Reserve duurzaamheid 717 347 347
Reserve bouwgrondexploitatie 5.016 7.462 7.345
Reserve Parkmanagement 4.712 4.712 4.712
Reserve revitalisering Haven I-VI 1.639 1.639 1.639
Reserve mobiliteitsfonds 1.746 0 0
Reserve vlucht. statushouders,tijd.noodverblijfs 4.486 4.496 4.389
Totaal 49.770 43.571 39.771
De belangrijkste voorzieningen die per 1 januari 2027 aanwezig zijn (bedragen x € 1.000):
Diverse complexen grondexploitatie 10.882
Verplichtingen wet APPA 5.001
Onderhoud gebouwen 4.085
Afvalstoffenheffing 2.570
Riolering 4.366
Verlof sparen 1.086
Totaal 27.988

Mutaties beleidsreserves 2027-2030

Terug naar navigatie - Bezittingen en vermogen - Mutaties beleidsreserves 2027-2030

De stand van de beleidsreserve was bij de Jaarstukken 2025 € 2.078.594 . De verwachte stand per 31-12-2026 is € 625.330. Bij het Jaarstukken 2026 zal de beleidsreserve worden doorgelopen om te kijken of de middelen die nog in deze reserve zitten nog besteed gaan worden of dat deze vrij kunnen vallen zodat de middelen terug in de Algemene Reserve gestort kunnen worden.